Контактний телефон: +38 (044) 500-61-51 (-52, -53), +38 (063) 313-57-15 - Email: sales@relsis.ua

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «РЕЛСiС»


Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «РЕЛСiС», правонаступник ПАТ «Електротехнічний завод» (м. Київ), є багатопрофільним підприємством, що здійснює повний цикл робіт з випуску конкурентоспроможної продукції під торговою маркою «РЕЛСiС», - починаючи від маркетингових досліджень і аналізу запитів споживачів, НДДКР і до серійного випуску сертифікованого виробу.

Elcom ISO9001

Фахівцями нашого підприємства більше 30 років розробляються і виробляються вироби релейної техніки для автоматизації об'єктів промисловості та енергетики. Для задоволення перспектив модернізації та енергозбереження наша компанія знаходиться в безперервному розвитку, активно співпрацює з замовниками, постійно надаючи технічну та сервісну підтримку.

Вся продукція виробництва НВП «РЕЛСiС» випускається на сучасному високотехнологічному обладнанні, із застосуванням кращої вітчизняної та імпортної елементної бази і відрізняється високою якістю, функціональністю, точністю вимірюваних і контролюючих параметрів.

На сьогоднішній день в цьому переліку більше 120 видів електротехнічної продукції - від електромеханічних реле до інтелектуальноємних мікропроцесорних пристроїв, що відповідають вимогам завтрашнього дня. Реле серії ВЛ, ВС, ЕЛ, АЛ, НЛ, ПЕ, РЕП, ФР, мікропроцесорні пристрої серії РВЦ, РДЦ, РЗЛ, УКН, УСДМ, УРЧ добре відомі широкому колу фахівців, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Стратегічним напрямком розвитку підприємства є розробка і виробництво обладнання для енергетики. Перш за все, це - серія мікропроцесорних пристроїв релейного захисту серії РЗЛ, які випускаються з 2003 року. Широкий вибір виконань різного функціоналу, побудовані на окремих платформах і в різних цінових категоріях дозволяють замовнику підібрати пристрій, який максимально підходить під його потреби. МП РЗА РЕЛСіС мають живлення від різних джерел, працюють в складних умовах експлуатації, в діапазоні температур від -40˚С до + 60˚С.

В асортименті продукції є ряд комплектних пристроїв, орієнтованих на кінцевого споживача - обленерго, районні мережі, промпідприємства. Ці пристрої отримують все більшу популярність завдяки зручності монтажу, швидкості заміни застарілих пристроїв, а також простоти схеми і зручності обслуговування. Це малогабаритні НКП серії КРЗА, адаптовані для установки в комірки КРУ, ЯКНО, КСО, комплектні підстанції типу К-47, 54 та інших видів, а також стаціонарні шафи серії РЗШТ.

Крім того, НВП «РЕЛСiС» пропонує три класи пристроїв серії РДЦ різного функціоналу для захисту електродвигунів номінальним живленням від 220 В до 6 кВ. На підприємстві налагоджено випуск готових станцій керування електродвигунами - СУЗД. Станціі призначені для роботи з трифазними асинхронними двигунами потужністю 550 Вт - 350 кВт різних фірм виробників.

Підтверджуючи провідне місце приладобудівного підприємства в електротехнічної промисловості, ми постійно розширюємо номенклатуру товарів шляхом впровадження нових видів виробів. При цьому, НВП «РЕЛСiС» через широку дилерську мережу поставляє продукцію як на внутрішній, так і на зовнішній ринки.

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «РЕЛСiС» готове в найкоротші терміни освоїти виробництво нових продуктів і деталей по документації замовника, а також провести розробку нових рішень «під ключ» силами власного КБ. Ми надаємо замовнику можливість комплексного вирішення виробничих завдань на всіх етапах виготовлення: розробка, технічний дизайн, редизайн, виробництво зразків виробів, можливість роботи на давальницькій сировині, виготовлення і монтаж друкованих плат, підбір і виробництво пластмасових, металевих зварних або збірних корпусів, випробування і тестування електронних пристроїв, лиття пластмас, металообробка, упаковка продукції. Створена сучасна лабораторна база, оснащена передовими приладами і стендами, для проведення НДДКР і випробувань.

Для розробника співпраця з нами - це не тільки спосіб більш ефективного використання ресурсів і підвищення власної конкурентоспроможності, а й крайня необхідність, яка знімає з нього більшість проблем, пов'язаних з виробничою діяльністю.

ТОВ «НПП «РЕЛСiС» - підприємство, що динамічно розвивається, з повним виробничим циклом, якому є що запропонувати як існуючим, так і потенційним замовникам виробничих послуг на контрактній основі.